Witam serdecznie na moim blogu, poświęconym narzędziom warsztatowym. Nie od dziś wiadomo, że bez odpowiednich narzędzi, żaden remont nie miałby racji bytu. Dlatego właśnie pojawił się w mojej głowie pomysł na blog o narzędziach, ponieważ nie spotkałam się jeszcze z takimi, gdzie jasno i przejrzyście byłoby opisane, z jakich narzędzi korzystać i jakie wybrać, aby nie musieć kupować co pół roku nowych i aby remont był jak najbardziej efektywny.

Postaram się tu o obiektywne i rzetelne wpisy, ale jestem otwarta na wszelkie propozycje, rady i krytykę. Jeśli będziecie uważać, że brakuje tu poszczególnych opisów narzędzi, napiszcie o tym w komentarzach, a ja chętnie uzupełnię swój blog.

Jest wiele różnych rodzajów narzędzi warsztatowych. Nie używa się przecież tylko młotka i śrubokręta. Czasem trzeba pomyśleć nad czymś bardziej zaawansowanym. Zresztą, samych rodzajów młotków i śrubokrętów są dziesiątki, jak nie tysiące. Dlatego właśnie uważam, że to całkiem dobry pomysł usystematyzować poszczególne narzędzia pomocne każdemu, kto co jakiś czas musi naprawić zlew lub wytapetować pokój, ewentualnie przymocować półkę do ściany tak, aby utrzymała ciężar książek.

Nie będzie tu tylko o samych narzędziach. Może uda mi się pokusić o opisy poszczególnych konstrukcji przydatnych podczas remontu, a także opiszę, jak w łatwy sposób wykonać niezbędne w przypadku remontu czynności.

Zapraszam do czytania.