Są tam nie dlatego, że ktoś pomylił miejsca składowania tychże praktycznych atrybutów. Skrzyneczka z narzędziami trafiła pod choinkę z prostego powodu – jest ona prezentem dla wybranej osoby. Komu można podarować takie ,,osprzęty”?

Jeśli Wasi bliscy w Nowym Roku, planują parapetówkę w dopiero co kupionym mieszkanku albo są właśnie w trakcie intensywnego remontu, świetnym pomysłem dla Nich są… czekoladowe narzędzia, zapakowane w gustowne pudełeczko. Malutkie młotki, piłki, a nawet słodkie gwoździe warto wręczyć też naszym domowym majsterkowiczom oraz dzieciakom, które uwielbiają towarzyszyć swym ojcom w pracach naprawczych.

Każdemu zmotoryzowanemu panu domu przyda się też zestaw kluczy nasadowych. To prawdziwa ,,gwiazda” na Gwiazdkę! Służą one podczas rajdów samochodowych i używane są w programach telewizyjnych, dotyczących napraw warsztatowych, przeprowadzanych na super maszynach, jak również przy tuningu wielu aut. W niedużej, szacunkowo, walizce (zwie się ją ,,Tool Box”) mieści się komplet nasadek, utrzymanych w ciemnej, stylowej kolorystyce. To dar dla rajdowców – zawodowych i tych, mniej wyścigowych.


Pożądana jest także suwmiarka cyfrowa NEO – z jej obecności pod bożonarodzeniowym drzewkiem cieszyć się będzie każdy ,,majster klepka”. Narzędzie to umożliwia dokonanie starannych pomiarów, a duży, pięciopozycyjny wyświetlacz ułatwia natychmiastowy, precyzyjny odczyt. Suwmiarkę wykonano ze stali nierdzewnej, co gwarantuje jej długą żywotność. Przechowywana w specjalnym, eleganckim etui, na pewno będzie nam służyć długie lata. A radość płynąca z użytkowania tak niezwykłego sprzętu, równia się tej radości świątecznej – spontanicznej, magicznej, niepowtarzalnej…